Levitra

Levitra jest lekiem podobnym do Viagry. Jej celem jest leczenie zaburzeń erekcji związane ze zjawiskiem znanym jako impotencja.

Impotencja występuje wtedy, gdy mężczyzna nie jest w stanie osiągnąć wzwodu prącia, lub może mieć wzwód tylko przez bardzo krótki okres czasu. Jednak niewystarczający do prowadzenia nieograniczonego i satysfakcjonującego życia seksualnego.

Kup Levitra Online – Bezpłatna dostawa w 24h

Bezpłatna dostawa w 24h ✅ Bezpieczna konsultacja medyczna ✅ Zarejestrowana apteka ✅

Aby zdiagnozować zaburzenia erekcji, zjawisko to musi występować często i uporczywie, i wśród mężczyzn, którzy są w stanie podniecenia, a którzy nie mają problemów z libido (powszechnie znanym jako niewydolność seksualna).

Nieprawidłowość ta jest bardziej powszechna niż nam się wydaje. Jednak tabu, które ją otacza minimalizuje jej zakres. Lek Levitra jest szczególnie skuteczny w leczeniu zaburzeń erekcji. To lek, który pozwala mężczyźnie uzyskać sztywności penisa za każdym razem, gdy będzie potrzebował. Jednak w dłuższej perspektywie nie leczy problemu i mężczyzna musi zażywać Levitra za każdym razem przed stosunkiem w celu osiągnięcia erekcji.

Levitra, lek firmy Bayer

Levitra podobna jest do renomowanej Viagry. Tę światowej sławy niebieską pigułkę z pewnością widziało wielu konkurentów, od kiedy firma Pfizera posiadająca patent, podała ją do informacji publicznej. Levitra jest obecnie produkowany przez laboratoria Bayer. Jej podstawą jest Wardenafil, który jest również nazwą substancji aktywnej Levitry.

Levitra jest dobrze znana i rozpowszechniona na rynku. Jej przewagą nad innymi markami i konkurentami jest przede wszystkim to, że działa szybciej i jest dużo szybciej efektywna. Erekcja możliwa jest w zaledwie 25 minut od przyjęciu leku. Pozwala to mężczyźnie przewidzieć swoje potrzeby w znacznie krótszym czasie, co pozwala mu na bycie bardziej spontanicznym. Inną zaletą są jeszcze rzadsze skutki uboczne związane z problemami z widzeniem.

Jak ten lek działa na impotencję

Levitra działa na konsekwencje, to jest na niemożność osiągnięcia erekcji. Lek nie działa na przyczyny, które uniemożliwiają osiągnięcie erekcji.

Przyczyny mogą być dwojakiego rodzaju: organiczne i psychiczne.

Organiczne: mogą to być twoje nawyki żywieniowe (alkohol, tytoń …), inne leki, które przyjmujesz, lub choroby (cukrzyca) na które cierpisz, a które uniemożliwiają uzyskanie wzwodu penisa.

Psychologiczne: występuje, gdy masz zbyt wiele erekcje, których nie możesz osiągnąć ze względu na intensywny stres, lub zbyt dużą ilość emocji w trakcie odbywania stosunku.

Ci mężczyźni są rzeczywiście emocjonalnie przytłoczeni samą myślą o relacji seksualnej, a to zakłóca transmisję bodźców nerwowych. Przyczyny psychologiczne są nie tylko związane z samym seksem, ale także ze stresem życia codziennego lub depresją. Te dwa mogą mieć wpływ na układ nerwowy, nawet nieświadomie, nawet jeśli jesteś seksualnie pobudzony.

W normalnych warunkach, gdy mózg jest pobudzany seksualnie, wysyła impulsy do mięśni prącia w postaci sygnałów nerwowych przez nerwy mięśnia unoszącego.

Sygnały te powstają u podstaw mechanizmu mięśnia unoszącego, który prowadzi do zwiększenia przepływu krwi w układzie prącia:

  1.   Cykliczny guanozyno-3′,5′-monofosforan (cGMP) będzie widział wzrost koncentracji
  2.   Ciała jamiste (mięśnie gładkie) rozluźnią się
  3.   Krew przepływa i ciało gąbczaste pęcznieje pod jej wpływem, zwiększając rozmiar penisa
  4.   Żyły prącia, zwykle odpowiedzialne za odprowadzanie krwi z penisa, są sprężone. Nie są już w stanie spełniać swoich funkcji, zwiększa się ciśnienie krwi i następuje erekcja.
  5.   W chwili wytrysku zjawisko jest odwrócone z widmem enzymów PDE5, które niszczą enzymy cGMP i w ten sposób umożliwiają odbudowę powrotu żylnego. Krew jest usuwana, mięśni gładkie obkurczają się i penis staje się miękki.

W tym mechanizmie, Levitra będzie działać na odbudowę po otrzymaniu wiadomości, która jest zakłócana przez nadwyżkę enzymów PDE5 obecnych od samego początku.

Substancja czynna leku Levitra, Wardenafil, degraduje te enzymy i w ten sposób tworzy normalne warunki do erekcji. To dlatego mówimy, że lek ten należy do rodziny XX inhibitorów. I dlatego konieczna jest stymulacja seksualna, w chwili, gdy Levitra pozwala otoczeniu powrócić do normalności na poziomie enzymatycznym i tym samym ułatwia przekazywanie impulsu seksualnego: jednak w dalszym ciągu niezbędna jest stymulacja seksualna.

Uwaga: Jeśli problem seksualny jest problemem spowodowanym obniżeniem popędu płciowego, Levitra będzie nieskuteczna.

Levitra Dawkowanie (2.5mg, 5mg, 10 mg, 20mg)

Jak przyjmować: Levitra dostępna jest w formie rozpuszczalnych tabletek 30, które należy przyjmować doustnie. Mężczyzna powinien zażyć tabletkę popijając wodą, między 25 minut a godziną przed stosunkiem. Lek można bez problemu przyjmować między posiłkami, oraz z alkoholem podczas romantycznej kolacji.

Pamiętaj jednak, że alkohol nie zachęca do pojawienia się erekcji, nawet u mężczyzn, którzy nie mają problemów z impotencją. Więc unikaj tego połączenia, by zmaksymalizować szanse na satysfakcjonującą erekcję.

W czasie współżycia, mężczyzna powinien być podniecony i/lub pobudzany seksualnie, aby pobudzić erekcję. Jest to niezbędne dla zapewnienia skuteczności leku.

Istnieje różne dawkowanie, które zależy od stanu zdrowia mężczyzny, pochodzenia jego zaburzeń erekcji oraz jej nasilenia.

Pierwsza dawka wynosi 2.5mg. Odpowiada ona pierwszemu stopniowi dysfunkcji erekcji mężczyzn będących pod wpływem stresu, którzy potrafią osiągnąć od niskiej do normalnej erekcji, ale którzy odczuwają seksualne niepowodzenie i/lub krótko trwające erekcje, które zdarzaja się stosunkowo często.

Druga dawka wynosi 5mg. Mężczyźni z niskim poziomem impotencji powinni stosować tę dawkę. Dotyczy to powtarzających się zaburzeń erekcji: w tym kontekście, mężczyzna nie może mieć normalnej erekcji, jednak od czasu do czasu może wystąpić erekcja, choć rzadka i krótkotrwała.

Uwaga: prawdopodobne jest, że starsi mężczyźni będą korzystać z tej dawki. Dawka ta jest również zalecana pacjentom z grupą ryzyka, by móc oszacować ich tolerancję na lek Levitra i wprowadzić go do leczenia.

Trzecia dawka wynosi 10mg. Odpowiada umiarkowanym zaburzeniom erekcji, które dotyczą mężczyzn bardzo uczuciowych niemogących w ogóle uzyskać erekcji. Może również dotyczyć mężczyzn, którzy cierpią z powodu jakiejś choroby.

Czwarta dawka wynosi 20mg. Dotyczy mężczyzn, którzy cierpią z powodu ciężkich, uporczywych i systematyczny zaburzeń erekcji. Jest to często przyczyna podwójna: organiczna i psychiczna. Mężczyźni na nią cierpiący są często bardzo emocjonalni i niezwykle zestresowani, którzy mieli operacje chirurgiczne lub zostali dotknięci przez chorobę, albo kombinację tych czynników.

Lekarz przepisze dawkę, która najlepiej odpowiada danej sytuacji. Ważne jest, byś omówił z nim szczegóły swojej choroby, nie pomijając swoich emocji i stanu psychicznego, które mogą przyczynić się do impotencji.

Nie staraj się zwiększyć pojedynczej dawki, upewnij się, że postępujesz zgodnie z przepisaną dawką. Pamiętaj, że lekarz wymierzy dawkę, która będzie dla ciebie najodpowiedniejsza. Gdy weźmiesz podwójną dawkę myśląc, że to przedłuży lub usztywni twoją erekcję, popełnisz błąd. Ale, gdy widzisz, że przepisana dawka jest nieskuteczna, lub jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej erekcji, skonsultuj się z lekarzem, który poprowadzi cię i ukierunkuje na wyższą dawkę, ale tylko wtedy, gdy będzie to konieczne i bezpieczne.

Niezależnie od wybranego dawkowania, nigdy nie powinieneś przyjmować leku Levitra częściej niż raz dziennie, nawet jeśli dawka nie przekracza 20mg!

Levitra Orodispersible (10 mg)

Jest to kolejna wersja tego leku na niepowodzenia seksualne. Ma tę zaletę, że jest bardziej dyskretny, gdy go żażywasz.

Ta wersja leku Levitra dyspergowana w ustach, jest w formie rozpuszczalnych tabletek, które nie wymagają popijania wodą.

Możesz po prostu umieścić ją na (lub pod) języku tak, by się rozcieńczyła, rozpuściła i wchłonęła przez męski organizm.

Dzięki tego rodzaju podawaniu, leczenie jest szybsze i może być przyjmowane bardziej dyskretnie. Jest zatem idealna do spontaniczne go zażywania, które nie wymaga przerywania stosunku.

Jedyna dostępna dawka to 10mg, a lekarze skłaniają się do przepisywania leku mężczyznom, którzy już wcześniej używali « klasycznej » wersji tego leku (oprócz 20mg).

Działania niepożądane leku Levitra

Częste do nielicznych skutków ubocznych mogą wystąpić po przyjęciu leku. Niezależnie od tego, czy przyjmujesz lek na gorąco, czy codziennie. Wielu mężczyzn nigdy nie odnotuje efektów ubocznych, podczas gdy inni mogą ich doświadczać więcej. Organizm i warunki fizyczne są różne u każdego człowieka. Poniższa lista nie jest wyczerpująca i powinieneś być czujny: skonsultuj się z lekarzem, jeśli zauważysz wystąpienie lub nawrót objawów wymienionych poniżej, lub inny dziwny objaw, który budzi twoje wątpliwości.

Pierwszym znanym efektem ubocznym jest pojawienie się bólu głowy, stwierdzonego u 10% pacjentów. Dalej jest nieostre widzenie, zawroty głowy, ale te są bardzo rzadkie. Mimo to, ze względu na możliwość wystąpienia objawów niepożądanych, mężczyźni obsługujący maszyny lub prowadzący pojazdy muszą być czujni przez cały okres stosowania leku Levitra. Muszą unikać oni leku Levitra tuż przed aktywnością wymagającą tego rodzaju koncentracji.

Wreszcie, możesz potencjalnie doświadczyć uderzeń gorąca, kołatania serca (niezbyt często) i problemów żołądkowo-jelitowych (nudności, bóle brzucha), uczucia zatkanego nosa i kataru.

Levitra – środki ostrożności i przeciwwskazania

Lek Levitra należy zażywać ostrożnie, zwłaszcza przez osoby zagrożone. W zależności od pochodzenia i kondycji fizycznej, zwiększona spostrzegawczość, a nawet całkowity zakaz, są w porządku. Lekarz będzie mógł najlepiej doradzić i poinformować o potencjalnym ryzyku lub sposobie postępowania, oraz na co powinieneś zwracać uwagę.

Przeprowadzi on pełne badanie medyczne, w tym badanie serca w celu ustalenia, czy możesz przyjmować lek Levitra.

Dlatego odradza się stosowania leku Levitra przez mężczyzn nadwrażliwych na substancję czynną Wardenafil, przyjmowania leku lub którejkolwiek z substancji pomocniczych.

Mężczyźni, którzy cierpią lub cierpieli na którekolwiek z następujących dolegliwości będących przeciwwskazaniem do brania leku Levitra:

ciężka niewydolność wątrobyciężka niewydolność nerek
ciężka niewydolność serca, dusznicanadciśnienie tętnicze
mężczyźni z zaburzeniami wzroku, w szczególności chorobami siatkówki, utratą wzroku w jednym oku …mężczyźni, którzy powinni wykonywać tylko małą aktywność fizyczną i dla których aktywność seksualna może być niebezpieczna
anatomiczne zaburzenia penisa, lub mężczyźni, którzy są bardziej narażeni na rozwój priapizm 

Wreszcie, następujące interakcje zakazujące stosowania leku Levitra:

  • stosowanie innych inhibitorów enzymów (CYP3A4) przez mężczyzn w wieku powyżej 75 roku życia, szczególnie mężczyzn zażywających leki przeciwwirusowe w ramach leczenia wirusa HIV (takie jak Rytonawir i Indynawir) nie przyjmować leku Levitra.
  • leczenie zawierające azotany stosowane w leczeniu niewydolności serca i przede wszystkim, dusznicy bolesnej

W jaki sposób mogę kupić lek Levitra Wardenafil bez recepty & w Polsce?

Jak zapewne wiesz, leku Levitra nie można kupić bez recepty. Na lek wydawany na receptę musisz mieć receptę, która pozwoli ci z niego korzystać.

Jak zamówić Levitra w aptece

Dostępnych jest kilka możliwości. Pierwszą z nich jest przeprowadzenie badania lekarskiego przez twojego lekarza prowadzącego, a następnie pójście z receptą do apteki po lek. Jak możesz sobie wyobrazić, rozmowa o zaburzeniach erekcji lub impotencji dla niektórych może być stosunkowo trudna. Dla niektórych mężczyzn to naprawdę poniżające doświadczenie. Są zbyt skrępowani, by mówić o tym ze swoim lekarzem, a potem pójść do apteki.

Tabletki Levitra do kupienia z receptą online / Levitra bez recepty

Dziś istnieje rozwiązanie, które daje możliwość przeprowadzenia konsultacji medycznej w internecie.

Rozwiązanie to już od dekady istnieje w Europie, gdzie kliniki online oferują swoje usługi zdalnego przeprowadzania badania lekarskiego. Pacjenci wypełniają szczegółowy formularz medyczny opisując swój stan zdrowia, historię medyczną i problemy zdrowotne. Wykwalifikowany zespół medyczny sprawdza, czy stan zdrowia pacjenta pozwala mu na zakup leku Levitra online. W przypadku pozytywnej opinii, zgodnie z regulaminem kliniki internetowej, pacjent otrzymuje leczenie w ciągu 24 godzin do 3 dni.

Zakup leku Levitra online pozwala użytkownikowi uniknąć tematu tabu przy konsultacji z lekarzem lub w aptece.

Inną zaletą zamawiania leku Levitra online jest oszczędność czasu. Niektóre osoby miewają trudności z dostaniem się na wizytę lekarską z powodu braku czasu lub czas lekarza jest przepełniony zbyt dużą ilością zarejestrowanych pacjentów. Zamawianie przez internet do domu lub do pracy, stanowi istotną zaletę.

Ile kosztuje lek Levitra bez recepty & w Polsce?

W przeciwieństwie do leków, które można kupić bez recepty, leki wymagające recepty mają nieregulowane ceny. We Francji nie istnieją regulacje prawne określające ceny tych leków. Farmaceuci mogą dowolnie windować ceny leków na receptę, które oferują w sprzedaży. Ważne jest, byś pamiętał, że Levitra nie jest refundowana przez ubezpieczenie społeczne.

Levitra Cena: Levitra kupić w apteki – w Polsce

Według różnych badań, ceny apteczne leku Levitra wahają się między 20€ a 35€ za 4 do 8 tabletek 10mg i 60€ do 90€ za 8 do 12 tabletek 20mg Levitra. Do tej kwoty należy również doliczyć koszt konsultacji medycznej.

Levitra Cena: Levitra kupić online / Levitra bez recepty

Cena leku Levitra dostępnego w internecie jest nieco wyższa. Ta różnica w cenie może być wyjaśniona integracją  kosztów konsultacji medycznej i dostawą. W aptece internetowej, 4 tabletki 20mg Levitra kosztują pomiędzy 70€ a 100€.

Uwaga: Alfadoc zaleca ostrożność przy zakupie leku Levitra w internecie. Wiele witryn przyciąga uwagę użytkowników tak twórczymi tytułami, jak “tania Levitra”, “tańsza Levitra”, “Levitra bez recepty”. Zwróć uwagę na rażąco niskie ceny leków na receptę za którymi często ukrywają się podróbki, które mogą być bardzo niebezpieczne dla zdrowia.

Źródła

  • Levitra – Vardenafil – zastosowanie i działanie lecznicze: Doz.pl
  • Levitra (wardenafil) – tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej: Bazalekow.mp.pl
  • Levitra

Pozostałe informacje dostępne na Levitra online

Francja : LevitraAnglia
NiemcyDania : Levitra
SzwecjaPortugalia : Levitra
SzwajcarskiFinlandia